Půjčky pro cizince

Půjčky pro cizince

Cizinci patří stejně jako např. důchodci, maminky na mateřské dovolené nebo dlužníci mezi rizikové skupiny klientů. Z toho důvodu jim, pokud nemají trvalý pobyt na území České republiky a doložený příjem, banky nechtějí půjčovat peníze, a oni jsou odkázání na úvěry od společností z mimobankovního sektoru. Právní řád půjčky cizincům neupravuje a je tedy na samotných společnostech jaká pravidla pro tyto klienty nastaví. Podmínky pro ně jsou skoro stejné jako pro tuzemské občany, nicméně u některých společností drobné rozdíly najdete – např. zajištění dluhu ručitelským závazkem.

Výhodou bankovních půjčky je zejména výhodná úroková sazba, pokud ale na ní nemůžete dosáhnout, nezbude vám než se obrátit na nebankovní společnosti. Půjčky od těchto společností jsou obvykle méně výhodné – jsou zatíženy vysokou úrokovou mírou. Jejich výhodou pak je to, že většinou nemusíte jmenovat účel půjčky, není nahlíženo do registru dlužníků, není potřeba potvrzení o příjmu a dlouhodobý pobyt na našem území. Rozhodně je ale potřeba dávat si pozor na neseriozní obchodníky, kteří se snaží vydělat na tíživé životní situaci lidí a raději si půjčovat od prověřených společností.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.