Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele

Hledáte peníze do začátku podnikání nebo na rozvoj toho stávajícího? Pokud ano, řešením pro vás mohou být podnikatelské půjčky nebo úvěry.

Cizí zdroje peněz dnes využívá valná většina firem. Půjčka nebo úvěr může být pro podnikatele také často výhodnější a levnější, než využívání vlastních zdrojů. Jeho výše šplhá až do mnoha miliónů korun a tudíž by měla stačit takřka každému. Podnikatelské půjčky jsou výhodnější nežli běžné a pro jejich zřízení vám obvykle stačí živnostenský list (výpis) a daňové přiznání.

Podnikatelské bankovní úvěry a půjčky

Banky obvykle podnikatele oproti běžným klientům mírně zvýhodňují. Mezi hlavní výhody patří dlouhá doba splatnosti (až 20 let) a bezúčelnost půjčky. Půjčku je potřeba samozřejmě zaručit majetkem s požadovanou zástavou až o desítky procent vyšší než je výše úvěru.

Podnikatelské nebankovní úvěry a půjčky

Nebankovní úvěry jsou obvykle méně výhodné než bankovní. Mají často vyšší úrokovou míru, RPSN a vyšší požadovanou zástavu. Využijí je zejména lidé, kterým banky odmítnou půjčit (např. žadatelé se záznamem v bankovním registru dlužníků). Jejich výhodou může být nižší administrativní náročnost a rychlost vyřízení půjčky.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.