Raif Money Group

Raif Money Group

RAIF MONEY GROUP s.r.o. se jako mladá společnost založená v roce 2006 s hlavním sídlem v Rumburku zaměřuje hlavně na poskytování a zprostředkování finančních služeb právnickým osobám a firmám. Nabízí širokou škálu bankovních i nebankovních služeb jako jsou leasingy nemovitostí, americké hypotéky, úvěry pro podnikatele, úvěry na nákup automobilu nebo specifické služby jako oddlužení nebo řešení exekucí.

Asi největší škálu nabídek firma nabízí v oblasti amerických hypoték. Americká hypotéka je druh úvěru, který je poskytován neúčelově s nízkou úrokovou sazbou. Podmínkou americké hypotéky je ručení nemovitostí. Raif Money Group nabízí mnoho druhů bankovních i nebankovních amerických hypoték. Podmínky, částky a doby splatnosti jsou závislé na vybraném druhu hypotéky. Ale i u dalších služeb je nabídka velmi široká a je nutno si prostudovat přesně podmínky jednotlivých půjček a úvěrů. Zažádat se dá na většinu služeb pomocí online formuláře, v dalších případech jsou na webových stránkách zveřejněny obchodní zástupci pro jednotlivé oblasti ČR.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.