Raiffeisen spořitelna

Raiffeisen spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. jejíž hlavním akcionářem je Raiffeisenbank a.s. působí na našem trhu od roku 1993. Od roku 1998 se Raiffeisen úzce zaměřuje na poskytování finančních služeb na bydlení a kromě klasických produktů nabízí i řešení bytových potřeb svých klientů. Při dlouholeté spolupráci může klient využít speciálních služeb, které jinak nejsou k dispozici.

Spoření a vázané půjčky

Variant již u klasického stavebního spoření je několik. Firma prezentuje zaručené a bezpečné zhodnocení úspor až o 6,9% ročně. Vklady jsou samozřejmě pojištěny a roční státní podpora je jako u většiny bank až 3000Kč. Klienti do 25 let mají 15% slevu ze vstupního poplatku. Zdarma je pouze poradenský servis a finanční poradci.

Kromě stavebního spoření je často klienty využívána i nabídka úvěrového tarifu S061, jež nabízí kromě spoření i úrokovou sazbu řádného úvěru 3,5% p.a. garantovanou po celou dobu splácení. Lze využít i možnost překlenovacího úvěru.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.