Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Reiffeisenbank a.s. je opět jedna z největších bank na českém finančním trhu, kde působí již od roku 1993. Poskytování služeb pro firmy i soukromé osoby je u takové banky samozřejmostí. Banka je známá i svým velkým množstvím poboček a klientských a hypotečních center.


Kromě zpravování osobních a podnikatelských financí se banka velmi obezřetně pohybuje na finančních trzích a nabízí širokou škálu pro investice do cenných papírů, termínovaných vkladů nebo dluhopisu a HZL. Velmi pokročilé jsou nabízené strukturované produkty v této oblasti.

Osobní a firemní finance

Běžné osobní finance je dobré u této banky skladovat na běžném účtu eKonto, který je plný bonusů při plnění věrnostních výhod. Kromě dalších běžných bankovních služeb jako je poskytování několika druhů hypoték, kreditní karty nebo pojištění, banka poskytuje i nadstandardní služby v podobě prémiového nebo privátního bankovnictví.

Firemní finance zpravuje Raiffeisenbank dle velkosti obratu firmy. Pyšní se hlavně podnikatelskými úvěry až do 5 000 000Kč. Ostatní úvěry mohou být ve formě rychlé půjčky, kontokorentu, hypopůjčky ale i leasingu.

Neobvyklou nabídkou je komplexní finanční poradenství, které spojuje osobní a firemní finance.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.