Rychlá půjčka

Rychlá půjčka

Potřebujete půjčit peníze snadno a hlavně rychle? Rychlé půjčky se můžete dočkat na každém rohu a potřebné peníze tak obdržet téměř okamžitě. Rychlé půjčky jsou tím výhodnější, čím je menší míra rizika nebo RPSN.


Bankovní půjčky

Nejbezpečnější rychlé půjčky nabízí samozřejmě banky, ale neznamená to, že jsou vždy pro Vaši situaci nejvýhodnější. Mívají sice nejnižší RPSN, ale často si kladou mnoho podmínek pro její uzavření, jako je doklad o příjmech, čistý registr dlužníků nebo ručitel.

Nebankovní půjčky

S většími riziky přichází i větší RPSN a tudíž i větší náklady na budoucí splácení Vaší půjčky. Zároveň lze však využít výhod půjček bez ručitele nebo pravidelných příjmů a na své si tu přijdou i lidé se záznamem v registru dlužníků. Je třeba si dát ale větší pozor na to, co chcete podepsat.

Online půjčky

Velmi populární a pohodlnou půjčkou se stávají v poslední době půjčky online. Po vyplnění formuláře máte peníze k dispozici nejpozději do 24 hodin. Tyto půjčky jsou často kombinovány i s jinými druhy půjček jako je půjčka bez registru nebo na směnku. Pro malé částky lze využít i velmi rychlou finskou sms půjčku.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.