Odkazy pro štítek půjčka na konsolidaci

Finpo

Firmu provozuje společnost MANZES s.r.o. se sídlem v Brně. Zajímavou nabídkou je u poskytování úvěru, nebankovních půjček a hypoték absolutní svoboda ve volbě doby splácení. Stejně tak tyto služby nejsou omezeny věkem a prokazatelnými příjmy a nejsou ani zkoumány opožděné splátky v registru dlužníků

Půjčky na oddlužení

Stále více českých domácností se neprozřetelně zadlužuje. Když pak ale měsíční splátky zadlužené domácnosti překročí určitou mez, může se stát život rodiny přežíváním z měsíce na měsíc. Jak se ale dostat z této choulostivé situace ven? Asi nejvhodnějším řešením je oddlužení a konsolidaci splátek.

Konsolidace půjček

Mnoho lidí se dostává do situace, kdy jsou nuceni si kromě jedné půjčky vzít další úvěr. Není výjimkou, že rodina splácí i několik půjček najednou. Měsíční splátky jsou však u všech zvlášť dál a dál úročeny a může se stát, že už Vaše finance nestačí na všechny najednou. Jednoduchým řešením je konsol

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.