Odkazy pro štítek půjčky na oddlužení

Půjčky na exekuce

Hrozí vám exekuce? Máte exekuci na vašem majetku? Chtěli byste oddlužit vaši nemovitost nebo zamezit exekuci? Exekuce bytu či domu je černou můrou mnoha dlužníků. Ti většinou nemají dostatek finančních prostředků, aby se z tíživé situace samy dostali. Možným řešením tohoto stavu pak mohou být půjč

Konsolidace půjček

Mnoho lidí se dostává do situace, kdy jsou nuceni si kromě jedné půjčky vzít další úvěr. Není výjimkou, že rodina splácí i několik půjček najednou. Měsíční splátky jsou však u všech zvlášť dál a dál úročeny a může se stát, že už Vaše finance nestačí na všechny najednou. Jednoduchým řešením je konsol

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.