TGI Money

TGI Money

Společnost TGI Money a.s. byla založena soukromými akcionáři v roce 2005 a od té doby poskytuje poradenské služby a úvěrové produkty na míru každému zákazníkovi. Prvotní komunikace se zákazníky probíhá přes telefonické centrum, které po základní dohodě již samo kontaktuje nejbližšího regionálního obchodního zástupce, který s Vámi přijde projednat ostatní podrobnosti. Hlavním produktem společnosti je Hypopůjčka, která představuje formu bezúčelového úvěru.

Hypopůjčka

Jako osobní hotovostní hypoteční úvěr se zástavou nemovitosti a bez dokladu o příjmech je Hypopůjčka poskytována až do částky 2 000 000Kč na dobu 5 – 20 let. RPSN se pohybuje od 10%. Nemovitost nemusí být ve vlastnictví žadatele. Další podmínkou je věková hranice, která nesmí přesáhnout v den doplacení půjčky 65 let tzn. při věku 55 let můžete využít dobu splatnosti maximálně 10 let.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.