Volksbank CZ

Volksbank CZ

Univerzální obchodní banka Volksbank CZ, a.s. je na českém trhu od roku 1993. Je dceřinou společností Volksbank International AG, která sídlí v Rakousku. Banka disponuje základním kapitálem až 2 005,4 milionů korun.


Kromě běžných bankovních služeb občanům a firmám je Volksbank jednou z institucí, která nabízí finanční řešení pro bytová družstva a veřejný sektor ve formě obcí, státní správy nebo neziskových organizací.

Pro podnikatele a živnostníky banka připravila kromě běžných účtů, úvěrů apod. i několik programů, které zahrnují výhodné nabídky pro svobodná povolání nebo zemědělce. Samozřejmostí je u této banky možnost čerpání dotací z fondů EU.

Služby pro soukromé osoby

Banka nabízí základní tři druhy kont, od klasického FIT konta, který je zaměřen na zpravování a manipulaci s běžnými financemi, přes STYL konto, které nabízí rozšířené služby hned v několika ohledech, až k Programu EXCLUSIVE, jež je určen pro nejnáročnější klienty.

Co se úvěrů týče, zahrnuje výběr spotřebitelský, hypoteční i kontokorentní úvěr. Ani u této banky nechybí Zelený úvěr, který umožňuje čerpat dotace z EU díky programu Zelená úsporám. V rámci stavebního spoření banka spolupracuje s Českomoravskou stavební spořitelnou, a.s.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.