Wüstenrot

Wüstenrot

Společnost Wüstenrot se může chlubit tím, že je vlastně zakladatelem stavebního spoření ve smyslu jaké ho známe z dnešní doby. Tato německá firma byla založena již v roce 1921 právě za tímto účelem a postupně se spojením s pojišťovnou Württembergische AG stala leaderem v této oblasti na mezinárodní úrovni. Oproti jiným společnostem se firma Wüstenrot stará o své klienty nejen individuálně, ale i prostřednictvím Klubu Wüstenrot, který je jakýmsi věrnostním programem společnosti.

Všechny služby jsou rozděleny do šesti základních kategorií: Stavební spoření, Životní pojištění, Neživotní pojištění, Hypoteční úvěry, Překlenovací úvěry a Úvěr ze stavebního spoření.

Spoření a úvěry

V rámci stavebního spoření jsou nabízeny čtyři základní varianty s nabídkou výběru ze dvou úrokových sazeb. Můžete si tedy zvolit, zda je pro Vás nejdůležitější rychlé přidělení cílové částky, vysoký úvěr s výhodnými podmínkami, nejnižší zatížení rodinného rozpočtu nebo velmi nízké měsíční úložky.

Hypoteční úvěr Wüstenrot nabízí výhody ve formě nízkých úrokových sazeb s aktuálně platnou úrokovou sazbou, čerpání úvěru zdarma nebo zpětné až roční proplacení nákladů. Obrovskou výhodou oproti jiným stavebním spořitelnám je fakt, že při čerpání hypotéky nemusíte mít sjednaný jiný produkt, pojištění ani mít účet u této společnosti.

Variabilní úvěry ze stavebního spoření jsou nabízeny s úrokovou sazbou již od 2,5% ročně. I tady je rychlé zpracování a stálé podmínky po celou dobu splácení samozřejmostí. Stejnou úrokovou sazbou se pyšní i překlenovací úvěr, stejně tak jako možností čerpání úvěru již při nulovém vkladu.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.